Bezpłatna wycena

Interesuje Cię zainstalowanie w swoim domu klimatyzacji, wentylacji lub rekuperatora, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? A może zastanawiasz się, ile to będzie kosztowało? Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klienta i oferuje bezpłatną wycenę całej usługi.

Wszystko wiesz, zanim zdecydujesz

Firma KlimaKamila oferuje bezpłatną wycenę, dzięki czemu masz jasną sytuacją finansową, a my ze swojej strony obiecujemy przygotować indywidualną ofertę specjalnie dla Ciebie. W ramach bezpłatnej wyceny nie tylko powiemy za ile, ale również podpowiemy jak efektywnie wykorzystać twoją przestrzeń i dostosować do niej odpowiednie urządzenie.

W ramach bezpłatnej wyceny nasi pracownicy:

  • przyjadą do Ciebie
  • pomogą Ci w doborze odpowiedniego sprzętu oraz optymalnego i estetycznego miejsca jego montażu
  • doradzą Ci we wszystkich aspektach dotyczących wyboru klimatyzacji odpowiedniej do Twoich potrzeb.

Zanim stworzymy ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb, nasz doradca przeprowadzi tak zwaną wizję lokalną. Podczas niej porozmawia z Tobą, spyta o Twoje wymagania, zapozna się z konstrukcją i stanem technicznym budynku. Dopiero wtedy będzie wiedział, który z systemów będzie idealny dla Twojego pomieszczenia.

Czy wiesz, że gwarancja producenta trwa zazwyczaj od 3 do 5 lat?

Nie czekaj ani chwili dłużej

Napisz do KlimaKamila, a stworzymy dla Ciebie całkowicie unikalną ofertę, skrojoną pod Twoje potrzeby! I to wszystko za darmo!